Проект у самому серці Подолу – квартира на Воздвиженці. Починаємо огляд проекту із вхідної групи. Давно прийнято дизайнерами, що вхід у квартиру – це не порожнє приміщення з дверима та шафою.

VOZDVIZHENKA

Розташування

Будинок на Воздвиженці

Вартість реалізації

720$ / 1 м²
Площа
85 м²

Вхідна група - це перша реакція, це прикраса торта, яка має залучати та викликати ефект «вау». Тому ми приділяємо їй особливу увагу та опрацьовуємо кожну деталь.

Високі стелі надали обсягу всьому простору.

EN

Складністю даного проекту були скати, дахи та перепад висот. Ми хотіли це обіграти, додати простору повітря. Ми підкреслили кольором обсяг та зонування.

Ми продумали вікна у даху, щоб приміщення більше освітлювалося природним світлом.

Змішали різні фактури, фарби та функціонал в одну феєрію стилю: від простого до складного.

Зона кухні - це закрита система для робочої поверхні і рішення для тих, хто особливо любить порядок. Плюс, у цьому плануванні, острів і обідній стіл є центром композиції, а задній план виглядає стриманіше.

Нам вдалося поєднати теплі та холодні відтінки, щоб створити затишок, але не втратити простір. Скати візуально зменшують обсяг, тому особливу увагу ми приділили плануванню. Ми поєднали кілька зон і спроектували гардеробну зону за допомогою дерев'яних перегородок, які виступили як декоративний елемент.

Також ми приділили увагу кожному елементу у цій кімнаті: кераміка, живопис та текстиль взаємодіють один з одним, підтримуючи атмосферу автентичності на грані з мистецтвом.

У квартирах, в першу чергу, хочуть бачити робоче місце і воліють вільні кімнати віддавати під особистий кабінет, щоб усамітнюватися. У Європі люди давно прагнуть такого способу життя. Квартира повинна вміщувати різні функціональні зони, незважаючи на площу.

Гнучкість у дизайні стала новим способом життя. Старий формат змінився і знайшов новий образ, новий стиль життя. Наш кабінет, якщо зважати на невелику площу, вмістив робочу зону, зону відпочинку та куточок з кріслом для читання. Таким чином кабінет став ще гостьовою кімнатою з додатковим місцем для сну.

Санвузол - головна родзинка цього проекту. Малюнки та кольори - одночасно диктують зонування та поєднують концепцію всього приміщення в одну унікальну, емоційну подорож.

Любов до санвузлів складна, але водночас цікава для нас. Щоразу приділяємо особливу увагу до деталей, до настрою та гармонії цього приміщення.

На першому місці – функція, що відображає красу та свою простоту. Правильний підхід до дизайну допомагає цьому приміщенню знайти своє особливе огранювання.

Якщо вам сподобався проект, замовте прорахунок вартості та отримайте знижку 10%

ПН-ПТ — 10:00-19:00
СБ — 11:00-16:00

Україна, Київ
вул. Січових Стрільців, 23а