Дизайн квартири запроектований для молодої пари. Вітальня та кухня відокремлені скляною перегородкою, але при цьому ми витримали задану стилістику так, щоб два головні приміщення квартири візуально не відокремлювалися один від одного.

VOROVSKOGO

Розташування

Київ, ЖК Ярославів Град

Вартість реалізації
860$ / 1 м²
Площа
108 м²

Кухня вміщує в собі робочу зону для приготування та обідню. Обідня складається з двох частин: острівна, де можуть розміститися 2 особи та обідній стіл на п'ятьох. Освітлення кухні крім основного, локальне, щоб у вечірній час при посиденьках, господарі та їхні гості спілкувалися в атмосфері затишку.

EN

У вітальні розташовані зона відпочинку, перегляду кіно та бібліотека. Проріз із коридору у вітальню візуально виглядає частиною бібліотечної шафи.

Нам хотілося вписати природу в мегаполіс, тому інтер'єр вийшов у спокійній гамі кольору з темними акцентами.

Замість звичного світла у вигляді торшера або настільної лампи, ми запроектували інсталяцію зі штучним світлом та сухоцвітами. Тканинні панелі зробили приміщення візуально вищим і дозволили врівноважити отвори квартири, об'єднавши їх з шафами в цілісний простір.

У господарській спальні ми використовували інсталяцію із сухоцвітами подібну до тієї, що у вітальні, тим самим додали затишку і витримали спільність стилістики проекту. З одного боку ліжка тумба, з іншого боку - невеликий косметичний столик для господині квартири.


На велике полотно навпроти ліжка можна вішати фотографії сім'ї, або залишити недоторканим, що підкреслить мінімалізм проекту.

Спальня містила в собі вбиральню. Вона містка і виконана у світлому кольорі, щоб не навантажувати візуально як простір спальні, так і вбиральні.
Побутова комора передбачена у проекті для зберігання агресивної побутової хімії та техніки, та виконана у загальній стилістиці та кольоровій гамі проекту.

Гостьова спальня лаконічна у всьому. Простір ділять зона сну і господарський робочий стіл, який гості зможуть використовувати як косметичний. Освітлення кімнати функціональне і в вечірній час додасть затишку.

Балкон запроектований робочою зоною на прохання замовника. Щоб розбавити панорамний вид мегаполісу, ми вирішили зробити конструкцію столу багатофункціональної: з клумбою під дерево і нішею для книги або чашки кави. Також є ніша для канцелярських предметів і шафа для побутових речей.

Ванна також мінімалістична, як і всі приміщення. Кольори і матеріали ванної кімнати перегукуються з кімнатами всього проекту.

Гостьовий санвузол ми зробили монохромним, як і хазяйський, але в акцентному кольорі проекту. У ньому розмістився великий душ. Щоб залишити більше простору для рухів, ми розмістили окремо стоїть умивальник і неглибоку тумбу в камені.

Якщо вам сподобався проект, замовте прорахунок вартості та отримайте знижку 10%

ПН-ПТ — 10:00-19:00
СБ — 11:00-16:00

Україна, Київ
вул. Січових Стрільців, 23а