Дизайн двоповерхового будинку розроблений для молодої пари. Завданням було створити сучасний, мінімалістичний інтер'єр із етнічними мотивами у спокійній природній палітрі кольорів.

MALLORN

Розташування

Котеджне селище, Крюківщина

Вартість реалізації

750$ / 1 м²
Площа
110 м²

Великий, світлий простір студії ділять між собою кухня та вітальня. Кухня спроектована таким чином, що робочу поверхню ділить на дві частини: лаундж зона у вигляді м'якої лави, де можна відпочити, почитати або поспілкуватися, доки хтось готує.

EN

Освітлення кухні ми навмисно зробили не навантажуючим стелю, але при цьому доповнюють дерев'яні та металеві акценти всього проекту.

Обідня зона складається з двох частин: острівна, де можуть розміститися 3-4 особи та обідній стіл мінімум на 5 осіб.

У вітальні ми розмістили великий диван з каміном та нішою під дрова. Білі мінімалістичні стіни доповнюють стелю з деревини. Важливе місце у проекті займає декор, який надає інтер'єру етнічних мотивів.

Спальня зонується перегородкою на дві частини: зона сну та відпочинку, а також прохідна, де вхід у гардероб та вихід зі спальні. Перегородка дозволяє візуально приховати рухи людини у прохідній зоні. З іншого боку розташувався косметичний столик.

У кабінеті для роботи вдома є і робоча зона, і відпочинок. Завданням було передбачити локації у кімнаті для зйомки відеороликів, віддалених зустрічей із замовниками та багато місця для періодичного заняття спортом.

Так робочий стіл і стелаж під канцелярію та книжок розташувалися біля вікна, біля природного світла. За диваном ми поставили авторську картину та торшер із підсвічуванням для настрою.

Кольори та матеріали перекликаються у всьому проекті. Кімнати перетікають одна в одну і нагадують про природу за вікном.

Під окремою ванною - подіум, який зонує приміщення. Декоративною перегородкою відокремлена зона умивальника.


Санвузол гостьовий, знаходиться на першому поверсі та об'єднаний з технічним блоком, що дало можливість зробити пральню та місце для зберігання побутового приладдя. Приміщення світле із яскравими акцентами. Тумба та умивальник мінімалістичні, у сучасній стилістиці. Стіна в душовій та підлогу - акценти приміщення.

Якщо вам сподобався проект, замовте прорахунок вартості та отримайте знижку 10%

ПН-ПТ — 10:00-19:00
СБ — 11:00-16:00

Україна, Київ
вул. Січових Стрільців, 23а