Ми мріяли попрацювати над квартирою в старому фонді. Так вийшло, що старий фонд виявився французьким, що великою мірою продиктувало основу дизайну і його стилістики. Починаючи від розробки дизайну і до процесу реалізації, проект став для нас віддушиною в такий непростий час.

FRANCE

Розташування

Париж, Франція

Вартість реалізації
900$ / 1 м²
Площа
107 м²

Щоб зберегти історію апартаментів, карниз у стилі усталеної класики, дерев’яна паркетна дошка та двері залишилися недоторканими. Ергономічна кухня від Armony Cucine у сірому керамограніті та дереві вписалися в основну гаму студії.

EN

Стільці від Zara Home та Driade стали компаньйонами для столу kookudesign. При вході до приміщення, обідня композиція – перше, на що падає погляд, а також на лаконічний плакат на стіні від Ольги Фрадіної.

Яскравими акцентами на світлих стінах виступили плакати Ольги Фрадіної, українського дизайнера інтер'єрів та художниці.

Основна зона відпочинку зайняла центральну частину половини приміщення. Півколо та коло - фігури, продиктовані розміщенням зони відпочинку, простежуються у всіх меблях. Цей прийом допоміг відірвати м'які меблі від стін та дав простір для вільного руху між приміщеннями. Диван ми вибрали від Paolo Castelli.

Спальня у теплих коричневих тонах. Ми навмисно не вписували яскравих колірних акцентів, щоб зробити приміщення максимально рекреаційним. Ліжко Letti Jack від Bolzan на високих ніжках візуально полегшило простір спальні. Додали акцентний підвісний світильник від Cattelan. Гардеробна шафа відкрита з вбудованим підсвічуванням теплого світла.

Кабінет умістив робоче місце і зону відпочинку. Стіл і настільна лампа від &Tradition зробили робоче місце, а зручний м'який стілець від Artifort їх доповнив.

Фактурне панно яскраво-синього кольору на стіні – для підтримки дивана від Ligne Roset того ж кольору. А рожеве дзеркало Ultrafragola, незвичайної форми, внесло ще більше грайливості до кабінету.

Дитяча кімната для хлопчика не в "традиційно-хлопчачому" кольорі. Кола у вигляді ручок, стельових світильників Vibia та бра підтримують головну фігуру проекту.
Щоб зберегти рухливість важливого для навчання освітлення і при цьому не захаращувати функціональний робочий стіл, ми вписали напрямний світильник Artemide над робочим столом, на стелі.

Двоповерхова конструкція в зоні сну та відпочинку з масиву дерева включила спальне місце, диван, зону відпочинку та ігор на другому поверсі.

Текстура плитки під мармур від 41zero42 традиційно доповнила класичний стиль. Завдяки природному освітленню і великим дзеркалом, санвузол вийшов світлим і просторим.

Фасад тумби під умивальниками виконаний в тому ж шпоні, що і кухня. Цей прийом створив спільність всіх основних приміщень апартаментів.

Так як пральня - приміщення, що веде в хазяйський санвузол, пральна, сушильна машини і вся побутова хімія заховані за дерев'яними фасадами ергономічних шаф. Оздоблення підлоги і стін цих двох приміщень виконані в однакових матеріалах.

Якщо вам сподобався проект, замовте прорахунок вартості та отримайте знижку 10%

ПН-ПТ — 10:00-19:00
СБ — 11:00-16:00

Україна, Київ
вул. Січових Стрільців, 23а