Дизайн квартири запроектований для молодої пари. Ми із трикімнатної квартири зробили велику студію з окремою спальнею. Простір став більш повітряним, легким та функціональним. Студія містила в собі вхідну групу, кухню з островом, вітальню та робочий кабінет.

EMOTION

Розташування

ЖК Емоція

Вартість реалізації

725$ / 1 м²
Площа
56 м²

Грамотне планування, відповідно до потреб клієнта, є основною точкою опори будь-якого проекту.

Забудовник зробив три окремі кімнати з маленькою площею та низькою функцією. З 55 квадратів початкової площі, ми зробили 57. На протязі нового стилю та нових вимог до дизайну- з маленької площі, виходить повноцінна квартира, яка відчувається зовсім по-іншому.

EN

Ми зонували вхідну групу склоблоками, щоб відокремити її від основної зони. Група включає підвісну тумбу з пуфом для взування, велике дзеркало і функціональну шафу для зберігання.

Головні побажання від замовників: світлий повітряний інтер'єр, з матовими поверхнями, без мармуру, акценти на чорній графіці, дереві та стриманих кольорах.

Крісло стильно виглядає в даному інтер'єрі за рахунок чорних акцентів, які ми використовували у всьому проекті. У наших замовників є улюблений домашній вихованець, тому вся тканина була обрана «антикіготь».

Підлоги та матеріали корпусних меблів стійкі. Ми приділяємо увагу всім членам сім'ї у дизайні інтер'єру.

Кухня до стелі, приховане зберігання, вбудована техніка та асиметрична композиція допомогли візуально полегшити приміщення. Невелика робоча зона компенсується додатковою поверхнею острова. Острів ми робили максимально зручним по розміщенню, дотримуючись проходів та стільниці, передбачили розсувний, для додаткової посадки гостей. Щоб стіл не займав багато простору на кухні, так як нам був важливий кожен см площі для функції. Акцентні стільці у зоні острова від Defdesign.

Студія об'єднала в собі кухню та вітальню. У зоні відпочинку розмістили великий диван з максі-кріслом, додали журнальні столики. ТВ зона виділена панеллю в комбінації з високими полицями, усередині яких мармур із підсвічуванням. Також ми доповнили це зону дзеркалом. За рахунок цього, простору побільшало, а композиція стала легшою.

Перегородка зі склоблоками відокремлює основну зону від вхідної групи, у своїй ми зберегли проходи навколо кожної зони.

Невеликий кабінет із звичайними стінами, виглядав би, як технічний блок. І тут ми вирішили, що скляні перегородки доповнять стилістику основної зони та закриють функціональність простору, в якому легко працювати та стіни не здавлюють приміщення.


Кабінет висвітлюється природним освітленням, але також має робоче і загальне світло. Комплектація кабінету від Ікеї. Робоча зона вийшла функціональною, передбачено кріслом з регулюванням та глибоким столом. Місце для зберігання та акценти у вигляді картин, візуально доповнили композицію та покращили функціональність даного приміщення.

Праворуч від кухні ми створили робочий кабінет, відділивши його скляними перегородками, щоб переважало природне світло всередині, а зовнішній вигляд не ускладнював дизайн.

Кабінет був важливою зоною, яку потрібно передбачити окремо від загального простору. Площа квартири невелика, а запитів від клієнтів було багато.

У спальні замовникам було необхідне ліжко на ніжках, щоб воно було легким, приліжкові столики або тумби. Невелика макіяжна зона та додаткове зберігання білизни або малогабаритних речей.

Ми максимально намагалися створити легкість, використовувати кольори та матеріали загальної стилістики. Доповнити затишок за допомогою освітлення. Наголосили світлий інтер'єр темними акцентами, як у всіх елементах квартири.

Санвузол виконаний у стриманій гамі. Приміщення невелике.

Нам потрібно зберегти відчуття легкості та додати весь функціонал, виділити основні акценти. Одну стінку, ми виділили методом укладання плитки «ялинка», а інша під бетон фактично зливається в одну поверхню.

На прохання замовника використовували чорну сантехніку для графічності. Для балансу кольору додали шпон бежевий на основну тумбу.

Якщо вам сподобався проект, замовте розрахунок вартості та отримайте знижку 10%

ПН-ПТ — 10:00-19:00
СБ — 11:00-16:00

Україна, Київ
вул. Січових Стрільців, 23а