Нашим головним завданням у цьому проекті була легкість. Чітке зонування без монтажу важких перегородок стало головним рішенням цього завдання. Ми використовували багато природних кольорів та відтінків.

BURGUNDY

Розташування

Київ, ЖК Ярославів Град

Вартість реалізації
1040$ / 1 м²
Площа
75 м²

Начебто бетон, склоблок, метал і камінь, але при цьому прозоро, просто і чисто. До нас звернулися свідомі споживачі. Як результат - не нагромаджений житловий простір з відсутністю громіздкого зберігання. Замість очевидних шаф ми використовували приховане зберігання, що візуально схоже на дерев'яні панелі.

EN
Щоб підкреслити легкість і графічність ідеї, освітлювальні прилади ми проектували лінійно, ніж відволікати від головної ідеї.
Лляні тканини, дрібнофактурна штукатурка бежевого відтінку та темне тепле дерево стали компаньйонами досить холодних матеріалів, тому інтер'єр вийшов затишним.
Навісна полиця для зберігання книг, рамок і свічок виконана в тому ж камені, що фартух кухні. Усі шафи виконані в тому ж дереві, що й облицювальні панелі. Цей прийом допоміг візуально сховати шафи та об'єднати кухню з коридором.
Головним акцентним кольором проекту, незважаючи на його назву, став блакитний колір та його відтінки. Вектор руху в дизайні поставив камінь італійської фабрики Ariostea. Ми в нього закохалися та захотіли ввести блакитний та синій в інші зони інтер'єру. Так, у нас вийшов блакитний диван.

Дерево та камінь Azul Macaubas – оздоблювальна основа кухні. Замовники не хотіли барних стільців, тому ми розділили острів на дві частини: острівна робоча зона з плитою, з вбудованою витяжкою та обідній стіл зі стільцями від De La Espada. Хром – головний метал проекту. Змішувач, підвісна люстра над обідньою зоною та декоративні елементи виконані у хромі.

Льняна штора відокремлює кухню від коридору. За бажання не відокремлювати ці простори, можна засунути штору і бачити двостороннє дзеркало в підлогу, коридорі.
Замовникам потрібно було окреме робоче місце, щоб була можливість закритися, вести онлайн-зустрічі та не переживати за шум, тому ми відокремили вітальню та балкон скляною перегородкою у бардовому металевому профілі.
Коридор повинен бути повноцінною частиною дизайнерського рішення, таким самим легким і спокійним, як і інші приміщення. Навісні полиці від Frama у сталі, разом зі шкіряним диваном та комодом De Castelli Marea відмінно вписалися в концепцію дизайну.
А червоні двері в стелю – одні з акцентних колірних рішень у дизайні всього проекту та компаньйони комоду.
Дерево, метал та бетон стали головними матеріалами спальні. Ліжко Lago Air Wildwood від Bolzan з полицями виглядають у приміщенні невагомо за рахунок тонких металевих ніг ліжка.
Світильники Flos по обидві сторони ліжка направляють світло на драпірування за ліжком та виконують функцію світла для читання. За кріслом від FEST Amsterdam ті ж полиці від Frama, що й у коридорі, але в іншій конфігурації та розмірі. Комод невеликої висоти для зберігання постільних речей і з м'якими подушками для тварин поруч зі склоблоком з боку спальні.

Досить великий санвузол хотілося забезпечити природним освітленням, тому ми використовували склоблок між спальнею та ванною.

Підлога, стіни та душова облицьовані білим каменем тераццо. Раковина Borghi від Antonio Lupi стала колірним акцентом санвузла. На підтримку до раковини - клумба із сухоцвітами, у тому ж облицювання, що й усе приміщення.

Дзеркало в санвузлі можна обертати по осі для зручного використання і при цьому воно також є стійкою для рушників.

Гардероб вмістив місце для зберігання і невеликий постирковий блок для пральної та сушильної машин за прихованим фасадом. Колір шпону використовується закономірно у кожній кімнаті. Ми підкреслили геометрію полиць за допомогою підсвічування.

У всьому проекті ми боролися за простоту використання речей і за не нагромаджене зберігання.

Якщо вам сподобався проект, замовте прорахунок вартості та отримайте знижку 10%

ПН-ПТ — 10:00-19:00
СБ — 11:00-16:00

Україна, Київ
вул. Січових Стрільців, 23а